Základní škola a Gymnázim Vodňany - ZŠ Bavorovská

Nacházíte se zde:

Harmonogram 2017/2018

 

Duben 2018
4. 4. Jihočeský zvonek, školní kolo
6. 4. Zápis dětí do 1. ročníku
7. 4. Zápis dětí do 1. ročníku
12. 4. Vybíjená, okr. kolo Strakonice - 4. - 5. ročník - výběr
17. 4. Matematická olympiáda Z6, Z7, Z8 - okr. kolo Strakonice
17. 4. Ukázka dravců, sokolská louka; celá škola, kromě 8.d
18. 4. Zeyerovy Vodňany
20. 4. Sněhurka a 7 trpaslíků - 1. stupeň
25. 4. LAO Mladší žáci a žákyně - školní kolo
26. 4. LAO Starší žáci a žákyně - školní kolo
26. 4. Jihočeský zvonek 2018, okr. kolo Strakonice

 

Březen 2018
1. 3. Sálová kopaná - mladší žáci; Strakonice
2. 3.   Exkurze Planetárium ČB; 2.C a 2.D
16. 3.  Matematický klokan
16. 3. Pohádky do kapsy, Měks; 3.E
16. 3. Staré Řecké báje a pověsti, Měks; 5. a 6. ročník
21. 3. Jihočeský zvonek, školní kolo
22. 3. Dětská scéna recitace kat. I., II., okr. kolo Strakonice
23. 3.  Dětská scéna recitace kat. III., IV., okr. kolo Strakonice
23. 3. Bezva třída  - prevent. program Theia; 2.C a 2.D
23. 3. Dětský svět financí - prevent. program Theia; 4.C a 4.D
23. 3. Životní hodnoty - prevent. program Theia; 5.C a 5.D
23. 3. Šikana a násilí - prevent. program Theia; 6.C a 6.D
26. 3. Autorské čtení Jana Opařila - vybraní žáci 6. až 8. ročníku

 

Únor 2018
1. 2. a 8. 2.  Plavecký kurz Prachatice; 3.C a 3.D a 3.E
1. 2.  Plavecký kurz Písek; 2.C a 2.D
1. 2.  Exkurze Sladovna Písek; 2.C a 2.D
8. 2. - 11. 2. LEGOPROJEKT - tělocvična
12. 2. Čertův švagr - Měks; 4.C a 5.F
13. 2.  Olympiáda v AJ - okr. kolo Strakonice
22. 2. Pavel Novák - Zvěřinec - Měks; 1.C a 1.D
22. 2.  Svobodný vězeň - Měks; 7.C, 9.C a 9.D

 

Leden 2018
 4. a 11. a 18. a 25. 1. Plavecký kurz Prachatice; 3.C a 3.D a 3.E
 7. - 12. 1. Lyžařský kurz Zadov - 7.D
 8. a 15. a 22. a 25. 1. Plavecký kurz Písek; 2.C a 2.D
 9. a 16. a 23. a 31. 1. Plavecký kurz Prachatice; 1.C a 1.D
24. 1. Petr a Lucie - Měks; 9D
21. - 26. 1. Lyžařský kurz Zadov - 7.C
29. 1. Olympiáda v ČJ - okr. kolo Strakonice

 

Prosinec 2017
  2. 12. Vánoční jarmark
  4. a 11. a 18. 12. Plavecký kurz Písek; 2.C a 2.D
  5. 12. Mikulášská nadílka pro 1. stupeň; 7.C a 7.D
  5. 12. Exkurze SPŠ Volyně; 9.C a 9.D
  6. 12. Do světa - preventivní program; 6.D
  7. a 14. 12. Plavecký kurz Prachatice; 3.C a 3.D a 3.E
11. 12. Do světa - preventivní program; 9.C
12. 12. Vánoční představení DDM v Měks
12. 12. Do světa - preventivní program; 4.C
13. 12. Do světa - preventivní program; 6.C
15. 12. Do světa - preventivní program; 7.C
19. 12. Vánoční představení ZUŠ
19. 12. Plavecký kurz Prachatice; 1.C a 1.D

 

Listopad 2017
  3. 11. Do světa - preventivní program; 9.C
  9. 11. Do světa - preventivní program; 3.C
10. 11. Hasiči SOŠ Příbram - přednáška; 8. a 9. ročník
13. 11. Přednáška o myslivosti - 4.C a 4.D
20. 11. Do světa - preventivní program; 9.C
20. 11. a 27. 11. Plavecký kurz Písek; 2.C a 2.D
21. 11. SOŠ Veterinární Č. Budějovice - přednáška; 9.C a 9.D
23. 11. Exkurze: Vzdělání a řemeslo Č. Budějovice; 8. a 9. ročník
30. 11. Exkurze: Úřád práce Strakonice; 9.C a 9.D
30. 11. Plavecký kurz Prachatice; 3.C, 3.D a 3.E

 

Říjen 2017
2. 10. MEVPIS - V rybníce je živo, 3.C a 3.D
2. 10. - 4. 10. Enviromentální pobyt Stožec, 7.C a 7.D
4. 10. Přednáška - A. Vašíček; 6.D
24. 10. Poznej své město - MaG Vodňany; 3.C
31. 10. Poznej své město - MaG Vodňany; 3.D
31. 10. Stonožka - Prodej výrobků před Alešovkou

 

Září 2017
 4. 9. Slavnostní zahájení školního roku - 8:00 před budovou školy
 11. 9. - 14. 9.  Turistický kurz Volary, 6.C a 6.D
12. 9. Exkurze Mevpis - Vodňany, 2.C a 2.D
14. 9. Atletický čtyřboj - areál Bavorovská
18. 9. - 21. 9. Cykloturistický kurz Volary, 8.C a 8.D
19. 9. Logopedická depistáž, 1.C a 1.D
26. 9. Atletický čtyřboj - krajské kolo
27. 9. Adaptační kurz Stožice, 1.C a 1.D

Další informace