Kulturní březen v ŠD ZŠA

Obrzek - Kulturní březen v ŠD ZŠA     Ve středu 20. března k nám do školy přijelo Divadlo „Pedro a Godinka“, které připravuje pro děti hudebně vzdělávací programy. K nám přijelo s programem: „S písničkou do pohádky“. Představení bylo plné legrace, písniček, hudebních nástrojů a pohádek. Děti byly celé představení zvědavé, na který hudební nástroj Godinka zase zahraje. Kromě saxofonu umí hrát snad úplně na všechny. Na závěr byl kvíz a pak si děti mohly zahrát na vše co Pedro a Godinka přivezli. Myslím, že toto divadlo u nás ve škole nebylo naposled.

Obrzek - Kulturní březen v ŠD ZŠA

Celý únor a březen děti ze školní družiny ZŠA nacvičovaly za pomoci paní vychovatelek jarní písničky a básničky. Nebylo to vůbec jednoduché, protože rozvrh dětí, kroužky a nemoci dokázaly, že každý den nacvičovala úplně jiná skupina dětí. Ale nakonec jsme vše zvládli a v sobotu 23. března jsme vystoupili na prkna „co znamenají svět“ v kulturním domě. Za doprovodu flétny a kytar děti předvedly dechberoucí výkon a myslím, že v sále nezůstalo jedno oko suché. Po dětech jsme ještě vystoupili se žáky z kroužku kytara a zahráli 3 písničky. I těm se vystoupení moc povedlo a už se těšíme na další ročník velikonočních trhů ve Vodňanech.

Moc děkuji svým kolegyním ve školní družině za přípravu této akce a celému kulturnímu domu.